Пам'ятаємо тих, хто на щитах

Сьогодні День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Насправді кожного дня ми маємо згадувати про ціну, яку заплатив і продовжує платити наш народ за свою свободу.

09:52 29.08.2022

Боротьба за Незалежність триває

24 серпня Україна відзначає найбільше державне свято – День Незалежності. Воно встановлене на честь виняткової історичної події – ухвалення у 1991 році Верховною Радою Української РСР Акта проголошення незалежності України. Цей документ увінчав тисячолітні прагнення Українського народу мати власну суверенну державу і самостійно визначати свою долю.

09:31 24.08.2022

Синьо-жовтий чи червоно-чорний?

23 серпня наша країна відзначає День державного прапора України. Це свято набуло особливого значення в умовах повномасштабного вторгнення росії, кольори українського прапора стали символом протистояння агресії окупантів. Свято було започатковане указом другого президента України Леоніда Кучми у 2004 році.

12:20 23.08.2022

Вічна пам'ять герою!

Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забирає життя як цивільного населення, так і наших воїнів.

11:57 08.08.2022