Легалізація праці

Одним з пріоритетних напрямів діяльності Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці є запобігання використанню незадекларованої праці. Це соціальне явище справляє значний негативний вплив на розвиток економіки країни, життєвий рівень людей.

11:53 03.02.2023

День Соборності України та 105-а річниця проголошення незалежності Української Народної Республіки

Щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлене Указом Президента України «Про День Соборності України» від 13 листопада 2014 року № 871.

11:15 22.01.2023

«ДОВІДНИК БЕЗБАР'ЄРНОСТІ» – «У ВОЄННИЙ ЧАС»

24 лютого, коли росія розпочала широкомасштабне вторгнення в Україну, звичне життя українців кардинально змінилося. З першого дня війни українці шукають відповіді на запитання, якими ніколи не задавалися раніше.

13:08 27.12.2022

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків найстрашнішої техногенної катастрофи в історії людства - аварії на ЧАЕС. Його ще називають День ліквідатора. У цей день ми вшановуємо героїв, які, ризикуючи своїм життям і здоров'ям, зберегли нам майбутнє.

09:37 14.12.2022

10 грудня – Міжнародний день прав людини

10 грудня у світі відзначають Міжнародний день прав людини, який було засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році.

20:05 10.12.2022

6 грудня відзначають День Збройних Сил України

Цьогоріч свято актуальне як ніколи, адже українські воїни щодня, щогодини, щохвилини боронять нашу землю від росіян, відбиваючи атаки й проводячи наступальні операції для звільнення територій.

14:54 06.12.2022

6 грудня – День вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі

В Україні триває Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою і проводиться з 25 листопада по 10 грудня. 6 грудня – День вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі. Саме після трагічних подій цього дня, чоловіки Канади в 1991 році започаткували Білу Стрічку як символ активізму проти насильства над жінками та дітьми.

14:51 06.12.2022

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Разом з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Це ті, хто з певних причин не може повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою. Інвалідність може бути вродженою і набутою в результаті травм, інфекцій, тощо.

16:32 03.12.2022