Дата: від до Скинути

Увага! Програма фінансування ветеранського бізнесу “Варто почати власну справу”.

06 березня 2024 року Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів України розпочав відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу “Варто почати власну справу”.

01:07 06.03.2024

Ментальне здоров'я: як подбати про себе

МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ’Я: ЯК ПОДБАТИ ПРО СЕБЕ? Ментальне здоров’я є невід’ємною частиною щасливого життя. Це поняття дуже широке і поєднує різні  аспекти. Як зрозуміти, що стан душевного здоров’я вийшов із рівноваги та настав час звернутися до психотерапевта — розказуємо далі.

00:22 02.02.2024

Що таке Ментальне здоров’я

Ментальне здоров’я – це не лише відсутність розладів, а й внутрішні ресурси для того, аби активно жити, реалізувати свої здібності, працювати, піклуватися про інших, пам’ятаючи й про себе.

00:16 02.02.2024

УВАГА! ПУНКТИ ОБІГРІВУ!

З метою попередження випадків переохолодження людей та надання допомоги у період низьких температур, складних погодних умов та можливих надзвичайних ситуацій на території Удачненської селищної ради працює  2 пункти обігріву, які знаходяться:

09:39 12.01.2024