Для ветеранів та їхніх родин стартує набір на безоплатне навчання в ІТ-сфері

Ветерани й ветеранки, а також військові та їхні родини можуть пройти безоплатний курс  "Основи роботи з базами даних", який є спільним проєктом Українського ветеранського фонду, Lobby X та ІТ-компанії SoftServe.

23:24 27.06.2024

Звіт про роботу КУ "Центр надання соціальних послуг" до 3-х річчя з дати заснування

Рішенням Удачненської селищної ради від 16.04.2021р. № YIII/8-7 створено Комунальну установу «Центр  надання соціальних послуг» Удачненської селищної ради Покровського району Донецької області, зареєстрований Центр і розпочав свою діяльність 03 червня 2021 року

22:05 29.05.2024

СХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПРАЦІ ІНФОРМУЄ

Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці (далі – Міжрегіональне управління) повідомляє що з початку війни Держпраці започатковано проєкт надання консультаційної підтримки суб’єктам господарювання, в межах якого всім роботодавцям, що мають потребу і виявили бажання, надається необхідна фахова консультаційна допомога з широкого спектру питань, зокрема, трудових відносин, безпеки праці, надання адміністративних послуг тощо. У воєнний час задекларовані трудові відносини і сплата відповідних внесків є вкрай важливими для України, адже економіка держави знекровлена через російське вторгнення. Це запорука наповнення бюджету і зміцнення ВСУ, що можливо лише за умови максимальної поінформованості роботодавців та працівників щодо небезпек неофіційної праці для них самих та для країни загалом. Легальні трудові відносини гарантують вагомі переваги безпосередньо працюючим. Водночас, соціальна відповідальність бізнесу – запорука високої репутації. Споживачі більше довіряють бізнесу, який опікується соціальними проблемами, працює чесно та відкрито. Створюючи нові робочі місця – ви можете отримати державну підтримку, що в умовах воєнного часу, особливо актуально. Трудовий договір діє як запобіжний механізм, його наявність стимулює до дотримання встановлених законодавством прав і гарантій. Цей документ зменшує шанси на експлуатацію та несправедливе ставлення, виступаючи як щит для працівника у професійному житті. Укладення трудового договору стимулює і працівників і роботодавців відповідальніше ставитись до своїх прав і обов’язків та підвищує їх свідомість щодо відповідальності та можливостей захисту. Незадекларована зайнятість прямо чи опосередковано може сприяти такому негативному явищу як торгівля людьми. Торгівля людьми є жахливою реальністю сьогодення, яка через військову агресію та її ризики має негативну тенденцію до зростання.

22:43 20.05.2024