Всесвітній день прибирання

Щороку Україна виходить на масштабне прибирання у третю суботу вересня разом з мільйонами громадян зі 180 країн Світу. В акції беруть участь люди незалежно від віку та географії. Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єдналися заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття та формування культури чистоти.

10:56 13.09.2021

World Car Free-Day

22 вересня в багатьох країнах світу відзначається Міжнародний день без автомобілів. Цього дня заради збереження довкілля та здоров’я люди використовують громадський транспорт, велосипеди чи взагалі стають пішоходами.

10:06 03.09.2021

Електронний підпис

Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації Удачненської селищної ради інформує мешканців громади, що головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері розвитку цифрових навичок та цифрових прав громадян, електронних довірчих послуг є Міністерство цифрової трансформації України.

12:11 13.07.2021

Підготовка та проведення польового оцінювання сортових посівів сільськогосподарських культур в 2021 році

Відділ контролю в сфері насінництва та розсадництва ГУ Держпродспоживслужби в Донецькій області звертає увагу суб’єктів господарювання, які планують виробництво насіння та садивного матеріалу в 2021 році, на декілька моментів підготовки до проведення польового оцінювання та його безпосереднього проведення:

09:31 09.07.2021

Правила поведінки на воді

Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді.    Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку.

17:02 30.06.2021

УВАГА! Шановні мешканці Удачненської селищної територіальної громади!

Селищна рада проводить збір заяв від батьків, опікунів (піклувальників) дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, на оздоровлення та відпочинок у дитячих оздоровчих закладах в 2021 році за рахунок місцевого бюджету селищної ради та інших субвенцій.

13:09 09.06.2021

Попередження випадків використання незареєстрованих ГМО у відкритих системах

З метою запобігання поширення генетично модифікованих організмів у відкритих системах Головне управління Держпродспоживслужби в Донецькій області надає рекомендації щодо заходів із запобігання поширення, розповсюдження, попередження випадків використання незареєстрованих ГМО у відкритих системах

12:43 09.06.2021

Вікі любить Землю!

З 1 по 30 червня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи. 2021 року змагання організовується у 30 країнах

09:19 27.05.2021

Податкова Донеччини презентує постійну телефонну лінію з питань наявного боргу

Інформаційна підтримка платників податків Донецького регіону в умовах карантинних обмежень сьогодення дуже важлива і актуальна, тому за ініціативи в.о. начальника ГУ ДПС у Донецькій області Ірини Долозіної Податковою Донеччини запроваджено call-центр з актуальних питань.

13:48 05.05.2021