Стратегія розвитку Удачненської селищної ради

Громадське обговорення

Удачненська селищна рада закликає усіх мешканців громади, зацікавлених осіб, пердставників бізнесу прийняти участь у громадському обговоренні СТРАТЕГІЇ Удачненської селищної ради на 2022-2027 роки.

03:43 14.11.2021

Анкета-опитування: "Візьми участь у розробці Стратегії розвитку Удачненської селищної ради на 2022-2025р.р."

У боротьбі за створення нашої громади, ми показали що готові до змін, бо хочемо бачити нашу громаду кращою. Саме тому триває процес написання Стратегії розвитку Удачненської селищної ради на 2022-2025р.р. Із метою врахування думка кожного мешканці, від найменшого до найстаршого, від підприємця, вчителя, хлібороба, шахтаря та домогосподарки, визначення приоритетів та підготовки аналіза кожної думки та пропозиції запрошуємо взяти участь в анкетуваннях, обговорення та надання свої бачень майбутнього нашої громади.

13:24 12.09.2021