Дугельний Валерій Володимирович

Кожна людина – для ради це Все
кожна дрібниця – понад  усе

Дугельний Валерій Володимирович, народився 14 липня 1963 року в селищі Удачне Красноармійського району Донецької області. В 1985 році закінчив Слов’янський технікум залізничного транспорту за спеціальністю «Електропостачання залізничного транспорту».

Трудову діяльність розпочав у 1984 році в Красноармійській дистанції електропостачання Донецької залізниці під час проходження виробничої практики. З 1985 року працював на Цілинній залізниці на посаді електромонтера контактної мережі, старшого інженера технічного відділу.

До обрання на посаду селищного голови першого скликання у 2015 році працював на Красноармійській дистанції  електропостачання Донецької залізниці.

У 2020 році обраний головою Удачненської територіальної громади.

Нагороджений грамотою командира 8-ї окремої автомобільної санітарної роти за надання вагомої допомоги особовому складу підрозділу та військовослужбовцям, грамотою Покровського міського  центру зайнятості Донецької області з нагоди 30-річчя створення Державної служби зайнятості.