Депутатський склад

Округ 1

Бовкун Олександр Іванович

Число, місяць, рік народження: 03 липня 1971 року.

Посада: Директор КП "Господар" Удачненської селищної ради

Контактний номер телефону: 0958593738

Волкова Тетяна Миколаївна.

Число, місяць, рік народження: 24 грудня 1956 року.

Посада: Адміністратор відділу надання адміністративних послуг та державної реєстрації Удачненської селищної ради.

Контактний номер телефону: 0954968802

Округ 2

Дубина Ірина Миколаївна

Число, місяць, рік народження: 13 січня 1970 року.

Посада (заняття): поштар.

Контактний номер телефону: 0500211305

Бородіна Юлія Вікторівна

Число, місяць, рік народження: 24 травня 1977 року.

Посада (заняття): секретар Удачненської селищної ради.

Контактний номер телефону: 0501536266

Округ 3

Коваленко Олег Олександрович.

Число, місяць, рік народження:21 вересня 1977року.

Посаду (заняття): машиніст екскаватора.

Контактний номер телефону: 0954074536

Фокін Ігор Віталійович

ДЕПУТАТ В БАГАТОМАНДАТНОМУ  ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ № 3 З ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ ВКЛЮЧЕНИЙ ДО ВИБОРЧЕГО СПИСКУ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ДОНЕЦЬКОЮ РЕГІОНАЛЬНОЮ ОБЛАСНОЮ ПАРТІЙНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПОРЯДОК»

17 лютого  1995 року народження.

Працюю електрослюсарем підземним у ПРАТ «Шахтоуправління «Покровське».

Контактний номер телефону 050 633 92 39

Округ 4

Дем’яненко Лариса Миколаївна

Число, місяць, рік народження: 01 липня 1975 року.

Посаду (заняття): медична сестра.

Місце роботи: ПАТ ШУ «Покровське».

Контактний номер телефону: 0666414187

Смульський  Андрій  Вікторович

Число, місяць, рік народження: 21 грудня 1979 року.

Посада(заняття): електромеханік.

Контактний номер телефону: 0502556674

Харлан Інна Олександрівна

ДЕПУТАТ В БАГАТОМАНДАТНОМУ  ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ № 4 З ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ ВКЛЮЧЕНИЙ ДО ВИБОРЧЕГО СПИСКУ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ДОНЕЦЬКОЮ РЕГІОНАЛЬНОЮ ОБЛАСНОЮ ПАРТІЙНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПОРЯДОК»

27 жовтня  1989 року народження.

Працюю спеціалістом відділу соціальних питань ПрАТ   «Шахтоуправління «Покровське».

Контактний номер телефону 095 860 10 29.

Округ 5

Деменко Наталія Михайлівна

Число, місяць, рік народження: 12 грудня 1972 року

Посада (заняття): вчитель

Контактний номер телефону: 0502567407

Блоха Юрій Миколайович

Число, місяць, рік народження: 11 квітня1975 року.

Посада (заняття): Механізатор.

Контактний номер телефону: 0664914592

Голіков Олексій Миколайович,

ДЕПУТАТ В БАГАТОМАНДАТНОМУ  ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ № 5 З ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ ВКЛЮЧЕНИЙ ДО ВИБОРЧЕГО СПИСКУ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ДОНЕЦЬКОЮ РЕГІОНАЛЬНОЮ ОБЛАСНОЮ ПАРТІЙНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПОРЯДОК»

23 березня  1960 року народження.

Працюю майстром (підземним) виробничого навчання відділу навчання та розвитку персоналу  у ПРАТ «Шахтоуправління «Покровське».

Контактний номер телефону 050 169 75 94

Горіславець Раїса Іванівна,

ДЕПУТАТ В БАГАТОМАНДАТНОМУ  ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ № 6 З ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ ВКЛЮЧЕНИЙ ДО ВИБОРЧЕГО СПИСКУ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ Регіональної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» в  Донецькій області

14 квітня  1956 року народження.

Пенсіонерка.

Контактний номер телефону 066 499 45 18.

Пацула Віктор Миколайович,

25 січня  1981 року народження.

Працюю гірничим робітником очисного вибою у ПРАТ «Шахтоуправління «Покровське».

Контактний номер телефону 050 570 71 70.

Цесарь Світлана Антонівна.

Число, місяць, рік народження: 10 червня 1964 року.

Посада (заняття): лаборант.

Контактний номер телефону: 0954677613

Округ 7

Близнюк Наталя Олександрівна,

ДЕПУТАТ В БАГАТОМАНДАТНОМУ  ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ № 7 З ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ ВКЛЮЧЕНИЙ ДО ВИБОРЧЕГО СПИСКУ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ Регіональної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» в  Донецькій області

13 серпня  1974 року народження.

Працюю  спеціалістом  відділу земельних ресурсів, агропромислового комплексу, екології та благоустрою Удачненської селищної ради

Контактний номер телефону 050 805 34 42.

Шутов Анатолій Олексійович

Число, місяць, рік народження: 01 серпня 1965 року

Місце роботи: Голова ФГ «Шанс»

Контактний номер телефону: 0502728237

Шутова Ірина Олексіївна,

ДЕПУТАТ В БАГАТОМАНДАТНОМУ  ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ № 7 З ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ ВКЛЮЧЕНИЙ ДО ВИБОРЧЕГО СПИСКУ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ДОНЕЦЬКОЮ РЕГІОНАЛЬНОЮ ОБЛАСНОЮ ПАРТІЙНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПОРЯДОК»

13 вересня  1998 року народження.

Працюю  на посаді дільничного гірничного нормувальника у відділі організації праці та заробітної плати у ПрАТ "ШУ "ПОКРОВСЬКЕ".

Контактний номер телефону 095 160 84 89.

Округ 8

Дегтяр Микола Олексійович

ДЕПУТАТ В БАГАТОМАНДАТНОМУ  ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ № 8 З ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ ВИСУНУТИЙ ШЛЯХОМ САМОВИСУВАННЯ

Число, місяць, рік народження: 28 серпня 1967 року.

Посада: Заступник голови Удачненської селищної ради з питань ЖКГ, транспорту та благоустрою

Контактний номер телефону:  0958195422

Кишкань Зоя Василівна

КАНДИДАТА В ДЕПУТАТИ В БАГАТОМАНДАТНОМУ  ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ № 8 З ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ ВКЛЮЧЕНИЙ ДО ВИБОРЧЕГО СПИСКУ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ   ДОНЕЦЬКОЮ ОБЛАСНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « ЗА МАЙБУТНЄ»

Народилася 07.06.1965 року

Тимчасово не працюю.

Контактний телефон 0502490766

Корнушенко Ірина Олексіївна

Число, місяць, рік народження: 24 серпня 1965 року.

Посада (заняття): Сімейна медсестра.

Контактний номер телефону: 0501098509

Огарко Віктор Дмитрович,

ДЕПУТАТ В БАГАТОМАНДАТНОМУ  ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ № 8 З ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ ВКЛЮЧЕНИЙ ДО ВИБОРЧЕГО СПИСКУ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ Регіональної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» в  Донецькій області

25 серпня  1960 року народження.

Працюю директором Навчально-виховного комплексу "Сергіївська загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад Покровської районної ради Донецької області".

Контактний номер телефону 066 190 78 20.