Дата: від до Скинути

Рік сліз! Рік мужності! Рік болю! Рік надії! Рік витримки! Рік єдності! Рік незламності! Рік, який триває... (відео)

365 днів незламності. Ми виявились сильнішими ніж вони гадали. 365 днів гніву. Ми перевершили їх на полі бою та довели, що українці та росіяни не один народ. 365 днів гідності. Задля наших родин, задля наших дітей та заради майбутніх поколінь. 365 днів віри.  Ми не маємо права відступати назад! 365 днів боротьби. Встояли тоді - дотиснемо їх зараз! Слава Україні!

16:04 24.02.2023

Річниця війни, що почалася 9 років тому

У річницю повномасштабного вторгнення росії на територію України, ми б хотіли провести історичний екскурс і згадати, як все починалось 9 років тому.

14:55 24.02.2023

Вистояли – переможемо!

24 лютого виповнюється 365 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку Москва розпочала проти України 9 років тому з окупації Криму у 2014 році.

11:40 24.02.2023