Консультації від пенсійного фонду

09 вересня 2021 року в рамках співпраці між Удачненською селищною радою Покровського району Донецької області та відділом обслуговування громадян № 6 (сервісного центру) Головного управління пенсійного фонду України в Донецькій області в приміщенні ЦНАПу було проведено робочу зустріч з мешканцями громади щодо питань, які стосуються пенсійного забезпечення, перерахунку пенсій, отримання пенсійних посвідчень тощо.

09:20 10.09.2021

День звільнення Донеччини від нацистських загарбників

78 років відділяє нас від тієї миті, коли було покладено край пануванню нацистських окупантів на Донеччині, коли мільйони наших співвітчизників у небаченому і жорстокому вирі бурхливих подій Другої Світової війни, у дні лихоліття, плачу, скорботи відвойовували мир і щасливе життя.

16:25 08.09.2021

Річниця утворення ЦНАП

06 вересня 2012 року Верховною Радою України було ухвалено Закон України “Про адміністративні послуги“, який визначив правові засади реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг.

13:30 07.09.2021

Робота для кожного

Шукаєте роботу або відчуваєте труднощі з пошуком вакансії за фахом? Тоді Вам до Покровського міського центру зайнятості.

15:07 01.09.2021

Конференція напередодні навчального року

27 серпня 2021 року на базі Удачненської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася конференція для освітян Удачненської ТГ. Приємним сюрпризом для педагогічної спільноти став виступ малят ЗДО «Червона Шапочка».

11:54 30.08.2021

Ти у мене єдина!

24 серпня 1991 року відбулося відновлення державної незалежності України, що увінчало тривалий шлях нашого народу до самостійності

17:19 24.08.2021

Мій прапор

Синьо-жовтий прапор для українців - це символ свободи і боротьби за незалежність

11:25 24.08.2021

Кубок Незалежності

21 серпня в Удачненській територіальній громаді, на полі зі штучним покриттям для міні-футболу в с. Сергіївка, у спортивному поєдинку зійшлися 4 футбольні команди. Вони змагалися за найціннішу нагороду цього року - Кубок Незалежності. Цим турніром ми започатковуємо нову традицію нашої громади.

13:49 22.08.2021

На Купала – нічка мала. В нас на вулиці Купала

Найколоритніше та найцікавіше свято, яким закінчується літній сонячний цикл календарних дохристиянських свят – це свято Івана Купала цієї середи відсвяткували жителі та гості Удачненської громади. Село Сергіївка стало епіцентром проведення свята та традиційних народних гулянь.

11:13 08.07.2021

Global Running Day

Всесвітній день бігу — 5 червня — нагадує суспільству про позитивні та корисні речі, які може запропонувати біг.

13:18 05.07.2021