Підготовка насіння ярих культур до сівби 2022 року

Незабаром розпочнеться посівна компанія ярих культур. Тому час подбати про якісне насіння для отримання нового урожаю, який в значній мірі буде залежати від того яким насінням будуть засіяні наші поля.

15:24 09.02.2022

Щодо оздоровлення дітей у 2022 році!

Відділ соціального захисту населення Удачненської селищної ради інформує про можливість оздоровлення та відпочинку дітей нашої громади віком від 7 до 18 років за рахунок коштів державного, обласного та місцевого бюджетів у 2022 році.

13:08 10.01.2022

Про інформування внутрішньо переміщених осіб щодо продовження дій карток Ощадбанку

Повідомляємо, що згідно із заявою АТ «Державний ощадний банк України», внутрішньо переміщеним особам надається остання можливість (до 01 квітня 2022 року) використання платіжних карток внутрішньо  переміщених осіб, термін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021) (https://cutt.ly/DYVT7S9)

09:30 21.12.2021

Конкурсу з визначення виконавця на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів з населених пунктів Удачненської селищної ради Покровського району Донецької області

Оголошення про проведення Конкурсу з визначення виконавця на надання послуг з вивезення побутових відходів з населених пунктів Удачненської селищної ради

04:27 21.12.2021

Протидія домашньому насильству

Протидія домашньому насильству - система заходів, що здійснюються органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, а також громадянами України, іноземцями та особами без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, та спрямовані на припинення домашнього насильства, надання допомоги та захисту постраждалій особі, відшкодування їй завданої шкоди, а також на належне розслідування випадків домашнього насильства, притягнення до відповідальності кривдників та зміну їхньої поведінки.

14:57 13.12.2021