КП "Покровськводоканал" доводе до відома споживачів

Дата: 22.08.2022 12:55

КП "Покровськводоканал" відновив роботу по прийому споживачів у дільниці водоканалу за адресою: м. Покровськ, вул. Шевченко, буд. 90.

Графік роботи: понеділок-четвер з 08:00 до 15:00, перерва з 12:00 до 13:00; п'ятниця з 08:00 до 12:00.

Довідкові телефони (Vodafone, Viber): +38(095)160-82-89, +38(050)313-33-17.

Повідомлення через додаток Viber приймаються з понеділка по неділю 24/7.

Також наголошуємо, що мешканці Удачненської громади мають сплачувати за послугу з водопостачання в повному обсязі. Споживачі в котрих встановлено засоби вимірювальної техніки (лічильники) здійснюють зняття показань щомісяця з 25 по 29 число та передають показання лічильників за вказаними номерами телефонів, - йдеться у повідомленні комунального підприємства.

Щодо повірки лічильників, то згідно Постанови КМУ № 412 від 05.04.2022 "Деякі питання повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки в умовах воєнного стану" свідоцтва про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки (лічильника), строк дії яких закінчився у період воєнного і надзвичайного стану та протягом місяця після його припинення  чи скасування, чинні на період воєнного і надзвичайного стану та протягом трьох місяців після його припинення чи скасування на всій території України або в окремих її місцевостях.

За можливості здійснити повірку лічильника можна звернувшись до ДП "Донецькстандартметрології".

Адреса: м. Покровськ, вул. Торгівельна, буд. 125.

Графік роботи: понеділок-п'ятниця з 09:00 до 13:00.

Контактний телефон +38(050)473-01-08.