Оголошення

У Дніпрі запрацював Антикризовий транзитний хаб «Затишок» для переселенців із Донеччини.  Його відкрито у межах спільного грантового проєкту, який впроваджується благодійною організацією благодійний фонд «Слов'янське серце» та громадською організацією «М.АРТ.ІН-клуб» за сприяння Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Данії, наданої у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру..

15:35 17.01.2023

Заборона на проведення масових заходів

На період новорічних та різдвяних свят в Удачненській територіальній громаді введена заборона на проведення масових заходів (відкриття ялинок, проведення народних гулянь,  релігійних відправлень тощо) та використання, продаж і запуск піротехнічних засобів (салютів, фейерверків, петард тощо).

00:28 01.01.2023

Про скликання тридцятоїї сесії депутатів Удачненської селищної ради

Шановні депутати, представники організацій, підприємств, установ та мешкаці Удачненчької селищної ради запрошуємо Вас на пленарне засідання чергової тридцятої сесії депутатів Удачненської селищної ради, по рядку денному згідо розпорядження

18:31 15.11.2022

Про скликання двадцять дев'ятої сесії депутатів Удачненської селищної ради

Шановні депутати, представники організацій, підприємств, установ та мешкаці Удачненчької селищної ради запрошуємо Вас на пленарне засідання позачергової двадцять дев'ятої сесії депутатів Удачненської селищної ради, по рядку денному згідо розпорядження.

10:58 11.11.2022

Основні правила ощадливого використання електроенергії

На сьогоднішній день питання впровадження енергозберігаючих практик у повсякденному житті набуває дедалі більшої актуальності. Відтак, серед населення наразі гостро постає питання щодо енергозбереження та, відповідно, економії енергоресурсів, у тому числі споживання електроенергії. Адже це не лише економічна вигода для споживачів та зменшення навантаження на електричні мережі, а також збереження довкілля для наших нащадків.

13:04 02.11.2022