Дій не зволікаючи!

В інформаційному просторі регулярно з’являються дані різних соціологічних опитувань про те, чи готові українці робити щеплення проти COVID-19. У середині червня 2020 року 49% людей не були готові вакцинуватися, якщо навіть вакцина була б безоплатною, і лише 41% – хотіли б це зробити. Натомість вже в листопаді частка людей, які були готові вакцинуватися, виросла до 55%, а 40% все ще не хотіли отримати вакцину навіть безоплатно.

15:16 29.10.2021

Рекомендації щодо профілактики та зменшення ризику поширення коронавірусу

Наразі відомо, що новий коронавірус передається краплинним та контактним шляхами. Ним не можна заразитися через посилки з Китаю чи фрукти, водночас він такий же реальний як звичайний грип.

09:53 26.10.2021

Ознаки захворювання та що робити за підозри Covid-19

Щоб уберегти себе та своїх близьких, необхідно чітко дотримуватися відповідних рекомендацій. Не займайтеся самолікуванням і одразу звертайтеся до сімейного лікаря, якщо відчули симптоми захворювання. У цьому розділі ми розкажемо вам про основні засоби профілактики від COVID-19, а також алгоритм дій у разі підозри на коронавірусну хворобу. Список пунктів щеплень та центрів масової вакцинації Україна розпочала п’ятий етап вакцинації. Всі охочі можуть вакцинуватись у найближчому пункті щеплень чи центрі масової вакцинації. Щеплення — добровільні й безоплатні. Вакцинація ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя. Обрати місце вакцинації.

14:05 25.10.2021

Платформа Дія Центрів

Для підвищення рівня задоволеності фізичних та юридичних осіб якістю адміністративних та інших публічних послуг, які надаються в центрах надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП), 6 вересня 2021 року Мінцифри презентовано Платформу Дія Центрів, доступну за посиланням: https://center.diia.gov.ua/. Цей проєкт реалізований за підтримки ПРООН в Україні, в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) та проєкту SURGe, The Support to Ukraine’s Reforms for Governance Project, що фінансується Урядом Канади.

13:33 05.10.2021

У Вікіпедії пройде конкурс статей про культурну спадщину і видатних постатей України

Із 5 жовтня до 5 листопада ГО «Вікімедіа Україна» та БФ «Бібліотечна країна» запрошують долучатися до конкурсу з наповнення україномовного розділу Вікіпедії статтями про об'єкти культурної спадщини та видатних людей України. Конкурс проводимо для бібліотекарів та бібліотекарок, однак долучитися можуть усі охочі. У межах підготовки до конкурсу ми проведемо два вебінари, реєстрація на них уже відкрита.

13:16 30.09.2021

Всесвітній день прибирання

Щороку Україна виходить на масштабне прибирання у третю суботу вересня разом з мільйонами громадян зі 180 країн Світу. В акції беруть участь люди незалежно від віку та географії. Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єдналися заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття та формування культури чистоти.

10:56 13.09.2021

World Car Free-Day

22 вересня в багатьох країнах світу відзначається Міжнародний день без автомобілів. Цього дня заради збереження довкілля та здоров’я люди використовують громадський транспорт, велосипеди чи взагалі стають пішоходами.

10:06 03.09.2021

Електронний підпис

Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації Удачненської селищної ради інформує мешканців громади, що головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері розвитку цифрових навичок та цифрових прав громадян, електронних довірчих послуг є Міністерство цифрової трансформації України.

12:11 13.07.2021

Підготовка та проведення польового оцінювання сортових посівів сільськогосподарських культур в 2021 році

Відділ контролю в сфері насінництва та розсадництва ГУ Держпродспоживслужби в Донецькій області звертає увагу суб’єктів господарювання, які планують виробництво насіння та садивного матеріалу в 2021 році, на декілька моментів підготовки до проведення польового оцінювання та його безпосереднього проведення:

09:31 09.07.2021