Депутатський звіт за 2022р.

Депутатський звіт Черевань (Шутової) Ірини Олексіївни

Звіт депутата Удачненської селищної ради  Покровського району Донецької області від виборчого округу № 7 Черевань (Шутової) Ірини Олексіївни  про свою діяльність у 2022 році            Відповідно до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»  я, Черевань (Шутова) Ірина Олексіївна, депутат Удачненської селищної ради Покровського району Донецької області від виборчого округу № 7  звітую перед своїми виборцями про виконання наданих мені повноважень у 2022 році.         Свої депутатські повноваження здійснюю на основі вимог, які передбачені Конституцією України, Законами України «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Удачненської  селищної ради.

17:50 09.01.2023

Депутатський звіт Горіславець Раїса Іванівна

Звіт депутата Удачненської селищної ради  Покровського району Донецької області від виборчого округу № 6 Горіславець Раїси Іванівни про свою діяльність у 2022 році            Відповідно до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»  я, Горіславець Раїса Іванівна, депутат Удачненської селищної ради Покровського району Донецької області від виборчого округу №6  звітую перед своїми виборцями про виконання наданих мені повноважень у 2022 році. Протягом звітного періоду, мною прийнято участь у 11 сесіях селищної ради на яких було розглянуто 125 питань.

11:03 03.01.2023

Депутатський звітБлизнюк Наталія Олександрівга

Звіт депутата Удачненської селищної ради  Покровського району Донецької області від виборчого округу № 7 Близнюк Наталі Олександрівни про свою діяльність у 2022 році            Відповідно до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»  я, Близнюк Наталя Олександрівна, депутат Удачненської селищної ради Покровського району Донецької області від виборчого округу № 7  звітую перед своїми виборцями про виконання наданих мені повноважень у 2022 році. Протягом звітного періоду, мною прийнято участь у 11 сесіях селищної ради на яких було розглянуто 118 питань.

11:02 03.01.2023