Депутатський звіт Черевань (Шутової) Ірини Олексіївни

від виборчого округу № 7

Черевань (Шутової) Ірини Олексіївни  про свою діяльність

у 2022 році

Відповідно до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»  я, Черевань (Шутова) Ірина Олексіївна, депутат Удачненської селищної ради Покровського району Донецької області від виборчого округу № 7  звітую перед своїми виборцями про виконання наданих мені повноважень у 2022 році.

Свої депутатські повноваження здійснюю на основі вимог, які передбачені Конституцією України, Законами України «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Удачненської  селищної ради.

Є членом постійної комісії селищної ради з  питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики, протидії та запобігання корупції.

Протягом 2022 року брала участь у 9 пленарних засіданнях селищної ради , що становить 69,2% від загальної кількості проведених засідань. Загалом на всіх пленарних засіданнях було прийнято 126 рішень.

Рішення, що розглядалися на пленарних засіданнях, стосувались питань фінансового характеру, земельних питань, житлово-комунальних питань та соціального захисту жителів нашої громади.

Брала участь в обговоренні нагальних питань, що стосувалися розвитку громади. При ухваленні рішень завжди враховувала думку виборців і користь від цих рішень для життєдіяльності Удачненської селищної  територіальної громади, захист інтересів громадян та виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень, голосувала позитивно..

Постійно підтримую зв’язки з виборцями та у міру моїх можливостей намагаюся надати допомогу або пояснення з даного питання.

Звісно, зараз, в умовах військового стану, неможливо вирішити всі проблеми, з якими стикаються наші виборці, але за підтримки всього депутатського корпусу та особисто селищного голови, на це можна сподіватися.

Черевань (Шутова) Ірина Олексіївна

29.12.2022 року                                                                   ________________

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)