УВАГА! ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ проєкту  Громадське обговорення проєкту Перспективного Плану оптимізації мережі закладів освіти Удачненської селищної ради Покровського району Донецької області Інформаційне повідомлення

Дата: 27.06.2024 10:30

Громадське обговорення проєкту

про проведення громадських обговорень проєкту Перспективного

Плану оптимізації мережі закладів освіти Удачненської селищної ради на 2024-2027 роки

і

Відповідно до розпорядження Президента України від 14 квітня 2023 року № 75/2023-рп «Про призначення В.Дугельного начальником Удачненської селищної військової адміністрації  Покровського району Донецької області», Постанови Верховної Ради України «Про здійснення начальниками військових адміністрацій населених пунктів у Краматорському та Покровському районах Донецької області повноважень, передбачених частиною другою статті 10 Закону України "Про правовий режим воєнного стану" , статей. 32, 42, 50, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання абз.3.ч.1 та ч.3.ст.9 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про освіту», ст 32, ч.1 ст.35 Закону України «Про повну загальну середню освіту», Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв для запровадження якісної профільної середньої освіти від 15.07.2021 року №1658-ІХ», розпорядження начальника Удачненської селищної військової адміністрації  від 17.06.2024 №228-од «Про проведення громадського обговорення проєкту Плану оптимізації мережі закладів  загальної середньої освіти Удачненської селищної ради на 2024-2027 роки», з метою створення ефективної, доступної та спроможної мережі закладів загальної середньої освіти, створення академічного ліцею та індивідуальної траєкторії розвитку здобувачів освіти, їх самореалізації, вибору професії, оволодіння ключовими компетентностями, необхідними для успішної самореалізації, соціалізації, подальшої трудової діяльності, Удачненська селищна рада розпочинає громадські обговорення з питань трансформації закладів загальної середньої освіти Удачненської селищної ради Покровського району Донецької області у формі електронних консультацій з використанням офіційного веб-сайту Удачненської селищної ради, електронної пошти  та соціальних мереж.

Організатор громадського обговорення:

Удачненська селищна рада Покровського району Донецької області.

Надання пропозицій: надати пропозиції можна до 01 липня 2025 року:

• на електронну пошту rada101923@ukr.net з приміткою "ефективна мережа закладів загальної середньої освіти» ;
  • у письмовій формі на адресу:

Удачненська селищна рада Покровського району Донецької області,                                 вул. Залізнична, буд.53, с-ще Удачне, 85334 (відповідальна особа - начальник відділу загально-організаційного забезпечення і кадрової роботи Валентина МЕРКУЛОВА).

Строк надання пропозицій:

протягом одного року з дня оприлюднення даного оголошення (до 01.07.2025 включно).

Прізвище та ім’я особи,  визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення

Світлана КАНДИБКО, начальник відділу освіти Удачненської селищної ради                (тел. 050-290-32-82)

Акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників: вільний.

Порядок надання пропозицій:

Свої пропозиції зацікавлені особи подають у порядку, визначеному Законом України “Про звернення громадян”, відповідно до вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв для запровадження якісної профільної середньої освіти від 15.07.2021 року №1658-ІХ».

Анонімні листи не розглядаються.

Результати:

Результати обговорення будуть опубліковані на офіційному сайті Удачненської селищної ради та на офіційній сторінці Удачненської селищної ради у мережі «Фейсбук».

Розпорядження № 248-од

Додаток №1 до розпорядження

Додаток № 2 до розпорядження

Додаток № 3 до розпорядження