Увага! Безпекові заходи до дня Великодня.

Дата: 23.04.2024 06:46

Наближається одне з найбільших релігійних свят — Світле Христове Воскресіння (Великдень).

За традицією в цей день проходять урочисті релігійні заходи, в яких бере участь велика кількість людей. У день святкування Великодня велика кількість віруючих збирається в храмах. Під час літургій священнослужителі та віряни використовують у приміщеннях відкритий вогонь, що робить свято потенційно небезпечним з точки зору пожежної безпеки.

Для того, щоб запобігти нещасним випадкам та трагічним наслідкам від людської недбалості Покровське районне управління нагадує ці правила:

Використовуйте стійкі, безпечні для пожежі підставки для свічок і ніколи не залишайте їх без нагляду. Переконайтеся, що свічки не стоять близько до легкозаймистих матеріалів або об'єктів.

Електрична безпека: Уникайте перенавантаження розеток і використовуйте тільки сертифіковані електричні пристрої. Не залишайте електричні прилади без нагляду, якщо вони особливо увімкнені.

Поясніть дітям правила, щодо безпеки вогню нагадайте про заборону самостійного використовування відкритих джерел вогню та ігор з ними.

Пам'ятайте, що пожежна безпека повинна бути на першому місці, тому будьте обережні під час підготовки до свята Великодня.

C:UsersUserDownloadsвеликодень 1.png

Правила пожежної безпеки під час святкування Великодня — Савранська селищна  рада