Як стати надавачем послуг із психологічної допомоги для ветеранів і членів їх сімей та отримати відшкодування від Мінветеранів

Дата: 14.03.2024 22:32

Цьогоріч в Україні впроваджується безоплатна психологічна допомога для ветеранів та їхніх родин. Зокрема, Мінветеранів відшкодовуватиме вартість наданих послуг спеціалізованим закладам різних форм власності, в тому числі й фізичним особам-підприємцям, які надають такі послуги з психологічної допомоги.

Для цього Міністерством розроблено трирівневу систему організації та надання таких послуг, яка дозволить забезпечити швидкий доступ ветеранів та їхніх рідних до кваліфікованої психологічної допомоги.

Перший рівень – соціально-психологічна підтримка та супровід.

Другий рівень – психологічна допомога. Послуги можуть також надаватися у сімейній та груповій формі чи дистанційно.

Третій рівень – комплексна медико-психологічна допомога. Вона надається мультидисциплінарними командами мінімум з чотирьох фахівців (1 лікар-психіатр та 3 психотерапевти/психологи).

Зокрема, на другому та третьому рівнях Мінветеранів відшкодовує надавачам вартість наданих послуг, а саме:

• 254,18 грн (без ПДВ) – на одну особу протягом однієї години роботи одного фахівця із надання послуг в індивідуальній формі – на другому рівні;
  • 153 100 грн (без ПДВ) – глобальна ставка на місяць на одну команду з чотирьох фахівців за умови надання послуг із психологічної допомоги 50 і більше отримувачам послуг протягом місяця – на третьому рівні. (Можуть застосовуватися коригувальні коефіцієнти).

Послуги можуть надаватися стаціонарно та/або амбулаторно, та/або дистанційно.

Щоб стати надавачем послуг та отримувати відшкодування від Мінветеранів, потрібно подати заяву до Реєстру суб’єктів надання послуг із надання психологічної допомоги для ветеранів та членів їх сімей (для другого та третього рівнів).

Тож фахівці Мінветеранів розробили покрокову інструкцію подання заяви для внесення до відповідного Реєстру через “Кабінет надавача” https://veteranpsycho-help.mva.gov.ua/login

Після включення до Реєстру суб’єктів надання послуг із надання психологічної допомоги для ветеранів та членів їх сімей, ви отримуєте наступні переваги:

• гарантована державою оплата послуг;
  • можливість вільно формувати графік;
  • можливість бути серед перших – інформація про вас, як психолога буде розміщена на офіційних ресурсах Мінветеранів, в тому числі в соцмережах;
  • сприяння Мінветеранів при проходженні відповідного підвищення кваліфікації;
  • долученість до повноцінного повернення ветеранів та членів їх сімей у громади;
  • можливість діяти заради Перемоги.

Головна | е-Ветеран

*Довідково. Усі вимоги до суб’єктів надання послуг із психологічної допомоги описані у пп.22-28 Постанови КМУ №1338 від 22.11.2022 (в редакції Постанови КМУ №1270 від 04.12.2023)

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)