Привітання до дня Працівника сільського господарства

Дата: 19.11.2023 12:29

Привітання до Дня працівників сільського господарства ...

Шановні аграрії, працівники сільського господарства! Вітаємо вас із професійним святом!

Аграрна галузь – основа економіки кожної держави, запорука її добробуту.

Із давніх-давен Україна славилася своїми черноземами та багатими врожаями. А ще наша держава відома своїми працьовитими, щирими та веселими людьми, які вміло працюють на землі.

Робота в полі чи на фермі є нелегкою та потребує від людини певних знань і досвіду, а також особливого ставлення до своєї праці. Господарювати на землі – це не робота, не професія. Це покликання. Лише людина, закохана у свою землю, здатна присвятити своє життя цій нелегкій роботі.

Під час війни ваша праця стає ще більш значущою та помітною. Ризикуючи власним життям, під постійними обстрілами та мінною загрозою ви цьогоріч змогли зібрати врожаї. Низький уклін кожному з вас. Із такими людьми як ви перемога обов’язково буде за нами. Ворог ніколи не зможе нас зламати.

Нехай ваша віддана праця і надалі служить на користь нашій громаді. Бажаємо вам успіхів у праці, міцного здоров’я, людського щастя та нашої спільної перемоги. Нехай щедро родять ниви, а над ними буде мирне небо!

Начальник Удачненскьої селищної військової адміністрації Валерій Дугельний.