В Україні триває набір у кадровий резерв держслужби

Дата: 02.11.2023 15:51

В Україні триває набір у кадровий резерв держслужби

Удачненська  селищна рада Покровського району Донецької області закликає місцевих жителів долучитися до такої активності задля підтримки деокупованих територій.

Продовжується набір у кадровий резерв державної служби для роботи на деокупованих територіях. Відповідна ініціатива регулюється Постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2023 року.

До Резерву може бути зарахований будь-який мотивований, професійний та доброчесний громадянин України, який готовий працювати в державних органах на деокупованих територіях і має професійну підготовку в одному або кількох напрямах роботи.

Претендувати на цю роль можуть фахівці різних спеціальностей: юристи, які допоможуть відновлювати правовий порядок; бухгалтери, що забезпечать ефективне фінансове управління; інспектори з кадрів, які будуть відповідати за управління персоналом; ІТ-фахівці, спеціалісти зі зв’язків з громадськістю, а також управлінці галузевого спрямування, які будуть координувати та впроваджувати різноманітні проєкти на деокупованих територіях.

"Наразі вже понад 2000 людей приєдналися до резерву. Станьте й ви частиною відновлення України! Якщо ви бажаєте взяти участь у відновленні деокупованих територій: перейдіть за посиланням; зареєструйтеся в системі; заповніть анкету; оберіть напрямки, за якими готові працювати",

Більше інформації про проєкт на сайті Національного агентства України з питань державної служби.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)