Формуємо склад Координаційної ради

Дата: 01.11.2023 15:21

Координаційна рада із залученням служби у справах дітей ...

Оголошення

про формування складу Координаційної ради з  питань  утвердження  української національної  та  громадянської  ідентичності при Удачненській селищній раді

Удачненська селищна рада Покровського району Донецької області, з                метою сприяння реалізації на території району державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності як складової забезпечення національної безпеки України, гарантії участі громадян України, громадських об’єднань та інших інститутів громадянського суспільства у її реалізації, керуючись Законом України  “ Про правовий режим воєнного стану ”, Указом Президента України від 24.02.2022  № 64/2022 “ Про введення воєнного стану в Україні ” (зі змінами), Указом Президента України від 14.04.2023 № 226/2023 “ Про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Донецькій області ”, розпорядженням Президента України від 14.04.2023 №75/2023-рп “ Про призначення В.Дугельного начальником Удачненської селищної військової адміністрації Покровського району Донецької області ”, постановою Верховної Ради України від 30.05.2023 № 3134-IX “ Про здійснення начальниками військових адміністрацій населених пунктів у Краматорському та Покровському районах Донецької області повноважень, передбачених частиною другою статті 10 Закону України “ Про правовий режим воєнного стану ”, Типовим положенням про координаційну раду з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевому органі виконавчої влади, органі місцевого самоврядування, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2023 року № 364, повідомляє про створення координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Удачненській селищній раді Покровського району Донецької області.
          Персональний склад координаційної ради формується за пропозиціями                 органів виконавчої влади місцевого самоврядування, підприємств,                               установ, організацій,   інститутів громадянського суспільства, тощо.
        До складу координаційної ради може бути делеговано не більш як по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства, у тому числі громадського об’єднання ветеранів війни та місцевого медіа.
        Пропозиції щодо включення до складу Координаційної ради подаються в електронній формі на офіційну електронну адресу Удачненської селищної військової адміністрації https:// udvczn@ukr.net

Пропозиції приймаютьсядо 30 листопада 2023 року включно

За додатковою інформацією просимо звертатися до відділу соціального захисту населення Удачненської селищної ради  Пкровського району Донецької області та на вищевказану електронну адресу.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)