209 років від дня народження українського поета

Дата: 09.03.2023 10:57

Посилання на публікацію в соціальній мережі Facebook:

Шановні жителі Удачненської селищної ради! Дорогі українці!

Сьогодні, 9 березня, виповнюється 209 років від дня народження українського поета, прозаїка, мислителя, живописця, графіка, етнографа та громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. Його творчість лишається актуальною завжди. В дні війни проти російських окупантів Великий Кобзар продовжує надихати мільйони людей, його слова дають силу героям-захисникам України: «Борітеся – поборете, Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава І воля святая!».

Тож сьогодні біля пам'ятника Т.Г. Шевченка пройшла урочиста церемонія покладання квітів. Директорка Удачненського ЦК та Д Світлана Дерев'янко без зайвих слів і довгих промов віддала шану пам'яті Великому Кобзарю.

Вірші Тараса Шевченка наскрізь пронизані відвертою зневагою до Росії та її правителів, які тривалий час тримали в ярмі український народ, а нині російські окупанти намагаються знищити все українське. Але наша нація – це нація незламних і нескорених. Нащадки волелюбних козаків і надалі будуть відвойовувати своє право на свободу та незалежність. Так обов'язково й станеться!

Слава Україні! Героям Слава!

"Ми приходимо до нього в найскрутніші моменти". У Франківську відбулися Шевченківські читання

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)