Грошова допомога від Естонської ради у справах біженців

Дата: 17.02.2023 09:47

Грошова допомога від Естонської ради у справах біженців

Естонська рада у справах біженців проводить реєстрацію на отримання фінансової допомоги на опалення у зимовий період від у наступних областях України:

Запорізька,
 Донецька,
 Луганська,
 Харківська,
 Сумська,
 Чернігівська,
 Херсонська,
 Миколаївська,
 Одеська

Фінансова допомога надається на опалення, для придбання твердого палива:
 вугілля,
 дрова
 брикети чи пелети
 для оплати газового опалення

Домогосподарствам, які проживають у
 сільській та
 селищній місцевості,
які стикаються з труднощами з покриттям своїх потреб в опаленні взимку.

Для реєстрації на грошову допомогу зателефонуйте до кол-центру.

Кол-центр працює кожного дня з 9:00-19:00.

Єдиний номер кол-центру 0671052803.

FacebookTwitterEmailWhatsAppMessengerTelegramViberПоширити