Депутатський звіт Смульський Андрій Вікторович

назва ради

Депутат      Смульський Андрій Вікторович

ПІБ

Обраний на місцевих виборах 2020 року від Донецької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»,

за 2022 рік.

Контактні дані:

Місце роботи, посада: Агрофірма «Дружба», технік-електрик Покровського району Донецької області.

Посада у Фракції- депутат

Адреса громадської приймальні: -________________________

Приймальні дні: постійно

Контактний телефон: 380502556674

1. Зустрічі із громадянами:

За звітний період мною прийнято  громадян, проведена 31 зустріч з мешканцями виборчого округу.

Місце та час

зустрічі

Тематика зустрічі

Приблизна кількість присутніх на зустрічі громадян

1.

Пров.Широкий,12

Загальні питання

2.

Смт.Удачне

Особисті питання

Отримано 30 усних, з них колективних 0.

Вирішено заяв та скарг особисто депутатом - 30.

Спрямовано для вирішення до інших органів та установ - 3.

1. Діяльність у раді:

Удачненська селищна рада 8 скликання розпочала свою роботу 09 грудня 2020 року за результатами виборів, що відбулися у жовтні цього року.

Свої депутатські повноваження здійснюю на основі вимог, які передбачені Конституцією України, Законами України «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні».

У відповідності до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» інформую про свою депутатську діяльність за звітний період.

Обраний головою постійної комісії з питань планування фінансів,  бюджету, соціально-економічного розвитку, інфраструктури, промисловості, підприємництва та сфери послуг.

Протягом 2022 року брав участь у 11 пленарних засіданнях селищної ради, що становить 90% від загальної кількості проведених засідань. З урахуванням всіх пленарних засіданнях було прийнято 126 рішень.

Рішення, що розглядалися на пленарних засіданнях, стосувались питань земельних питань, фінансового характеру, житлово-комунальних питань та соціального захисту жителів нашої громади.

На сесіях брав участь в обговоренні та прийнятті всіх питань, також виступав з місця відстоювавши права та потреби жителів селища.

Протягом всього року підтримував звязок з односельчанами, надавав консультації.

1. Діяльність в окрузі

Через агресію російської федерації на території України введено військовий  стан, після чого  гостро постало питання підтримки своїх виборців, особливо людей похилого віку, внутрішньо переміщених осіб. “Підтримка і допомога – наближає нас до Перемоги!” це девіз  має бути пріоритетним не тільки у кожного українця, а й особливо у діяльності депутата будь-якого рівня. Це стосується багатодітних родин, сім’ї загиблих військових, людей похилого віку, хворих та інвалідів, які є найбільш уразливими категоріями, що потерпають від проблем сьогодення. Цим людям потрібна особлива увага і підтримка.

Починаючи з 28 лютого 2022 року мною, проводиться безперервна робота  з отримання та видачі гуманітарної допомоги мешканцям Удачненської ТГ, надається допомога ВПО, здійснюється всебічна підтримка воїнів ЗСУ.

Особисто мною здійснювалось відвезення гуманітарної допомоги мешканцям селища, не лише по своєму окрузі. Під час довготривалого  вимкнення світла за потребою давав змогу військовим та цивільним заряджати пристрої.

Неодноразово особисто надавав допомогу військовим (вода, смаколики, гаряча їжа та інша матеріальна допомога).

Були звернення громадян до мене з питань видачі депутатських актів з метою подальшого отримання на підприємствах, де вони працюють, пільгового вугілля та дров. Всі усні звернення громадян були взяті до уваги та  видано депутатські акти.

Смульський Андрій Вікторович

10.12.2022 року