Депутатський звіт Деменко Наталія Михайлівна

назва ради

Депутат      Деменко Наталія Михайлівна

ПІБ

Обраний на місцевих виборах 2020 року від Донецької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»,

за 2022 рік.

Контактні дані:

Місце роботи, посада: Удачненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Удачненської селищної ради Покровського району Донецької області, учитель

Адреса громадської приймальні: приміщення Удачненської селищної ради

Приймальні дні: постійно.

Контактний телефон:  0502567407

1. Зустрічі із громадянами:

За звітний період мною прийнято 9 громадян, проведена 1 зустріч з мешканцями виборчого округу.

Місце та час зустрічі

Тематика зустрічі

Приблизна

кількість

присутніх на

зустрічі

громадян

с.Муравка

11:00

Забезпечення гуманітарною допомогою мешканців віддалених населених пунктів в  умовах військового стану

Отримано 9 усних, з них колективних 0.

Вирішено заяв та скарг особисто депутатом - 9.

Спрямовано для вирішення до інших органів та установ - 0.

2. Діяльність у раді

Удачненська селищна рада 8 скликання розпочала свою роботу 09 грудня 2020 року за результатами виборів , що відбулися у жовтні цього року.

Свої депутатські повноваження здійснюю на основі вимог, які передбачені Конституцією України, Законами України «Про статус депутатів місцевих рад», «про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Удачненської селищної ради.

У відповідальності до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» інформую про свою депутатську діяльність за звітний період

Є членом постійної комісії селищної ради з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров`я та соціального захисту населення.

Протягом звітного періоду мною взято участь у 10 сесіях селищної ради, на яких було розглянуто і прийнято рішення по 114 питаннях. На решті сесій була відсутня за станом здоров'я.

Рішення, що розглядалися на пленарних засіданнях, стосувались питань фінансового характеру, земельних питань, житлово-комунальних питань та соціального захисту жителів нашої громади.

Брала участь в обговоренні нагальних питань, що стосувалися розвитку громади. При ухваленні рішень завжди враховувала думку виборців і користь від цих рішень для життєдіяльності Удачненської селищної  територіальної громади, захист інтересів громадян та виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень, голосувала позитивно.

3. Діяльність в окрузі

Після повномасштабного вторгнення росії веду волонтерську роботу, надаю допомогу ЗСУ, організовую адресну доставку гуманітарної допомоги людям похилого віку, хворим та інвалідам.

В зв’язку зі складною ситуацією з енергоносіями, максимальною економією газу в умовах воєнного часу, на території селищної ради збільшилась кількість громадян, які тимчасово перемістились з міст до сіл нашої громади, і звернулися до мене з питань видачі депутатських актів з метою подальшого отримання на підприємствах, де вони працюють, пільгового вугілля та дров. Всі усні звернення громадян були взяті до уваги та  видано депутатські акти.

За моїм місцем проживання (с. Муравка) для односельчан організувала передачу даних лічильників електроенергії до Криворізької РЕС та плату за спожиту електроенергію онлайн.

Користуючись нагодою,  я  дякую усім за підтримку, розуміння та допомогу в моїй депутатській роботі. Дякую за співпрацю колегам – депутатам та  усім, хто допомагав у вирішенні питань пов’язаних з розвитком і життєдіяльністю нашої громади.

Депутат  Деменко Наталія Михайлівна

12.12.2022 року