Вічна пам'ять герою!

Дата: 08.08.2022 11:57

Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забирає життя як цивільного населення, так і наших воїнів.

8 серпня Удачне сколихнула трагічна звістка. В російсько-українській війні, захищаючи територіальну цілісність України, загинув наш земляк, уродженець села Удачне Покровського району, військовослужбовець Збройних сил України КИСЕЛЬОВ ДАНИЛО!

Керівництво, депутатський корпус та виконавчий комітет Удачненської селищної ради складають доземний уклін родині, яка виховала справжнього патріота, та розділяють невимовний біль важкої втрати. Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким героя.

Данило захищав кожного з нас, наш край, нашу свободу і незалежність. Життя людини є безцінним, душа – безсмертна, а пам’ять про героя – ВІЧНА.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Слава Україні! Героям Слава!