Консультації з громадкістю. Вивчаємо СЕО

Дата: 06.06.2022 11:12

Консультації з громадськістю Архіви - Борщівська міська рада

Оголошення про Стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Удачненська селищна рада Покровського району Донецької області оприлюднює для громадського обговорення розроблене СЕО для.

Передбачувана процедура громадського обговорення: відповідно до частини четвертої статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території земельної ділянки  для розміщення породного відвалу розташованої на території Удачненської селищної ради Покровського району Донецької області ТОВ «ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА «СВЯТО-ВАРВАРИНСЬКА» розпочато з дня її оприлюднення на сайті Удачненської селищної ради Покровського району Донецької області: https://udachnenska-gromada.gov.ua/ у розділі «Оголошення».

На даний час слухання та обговорення розробленого СЕО тривають.

З розробленим СЕО можна ознайомитися за посиланням https://udachnenska-gromada.gov.ua/konsultacii-z-gromadkistju-09-25-03-15-06-2022/

Громадські обговорення у вигляді «круглого столу» відбудуться через п'ятнадцять днів після оприлюднення цього оголошення в адміністративному приміщенні Удачненської селищної ради за адресою: смт. Удачне, вул. Залізнична, 53.

Селищний голова Валерій Дугельний

СЕО

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)