Стоп-алкоголь

Дата: 31.05.2022 12:05

ПАМ’ЯТКА

З метою забезпечення громадської безпеки і порядку з прийняттям розпорядження начальника штабу – першого заступника Командувача об’єднаних сил від 25.03.2022 №62 «Про заборону торгівлі на території Донецької та Луганської областей алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі» (зі змінами) на території Донецької області заборонено ввезення з метою реалізації та торгівля алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі (окрім речовин медичного призначення).

Порушення вимог цієї заборони тягне за собою накладення штрафу від чотирьохсот до восьмисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (6 800-13 600 грн) з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі.