ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Дата: 10.03.2022 09:25

Увага громадське обговорення

Шановні мешканці Удачненської селищної ради відповідно до Постанови КМУ від 25.05.2011р. №555,  із змінами з 10.03.2022р. розпочинається процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості при розробленні детального плану території за межами смт. Удачне  Удачненської селищної ради Покровського району Донецької області 109,0000га для розміщення породного відвалу розташованої ТОВ «ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА «СВЯТО-ВАРВАРИНСЬКА» (рішення сесії селищної  ради від 15.07.2021р. VІІІ/11-22) з врахуванням санітарної зони орієнтовною площею 300,0000 га.

Розробником вищевказаної містобудівної документації є ФОП «Каун Л.О»

Громадські слухання у вигляді «круглого столу» пройдуть 19.04.2022р. о 10.00 у приміщенні Центру культури та дозвілля Удачненської селищної ради за адресою: смт. Удачне, площа 40 років  Перемоги, буд. 20

З 17.03.2022р. по 18.04.2022р. до виконавчого апарату селищної  ради на розгляд подаються пропозиції до проекту детального плану для розміщення породного відвалу ТОВ «ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА «СВЯТО-ВАРВАРИНСЬКА»

В.В. Дугельний, селищний голова