ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії з питань економічної діяльності Удачненської селищної ради

Дата: 02.02.2022 13:55

ОГОЛОШЕННЯ

Апарат виконавчого комітету Удачненської селищної ради відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» 03 лютого 2022 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії з питань економічної діяльності Удачненської селищної ради Покровського району Донецької області у кількості одна штатна  одиниця.

Вимоги до претендента:

- громадянство України;

- вища освіта, не нижче ступеня за  освітньо-кваліфікаційним рівнем  магістра, спеціаліста;

- стаж роботи в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 3-х років, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності не менше 5-ти років;

- вільне володіння державною мовою;

- вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення;

- робота з великими обсягами інформації;

- орієнтація на обслуговування;

- вміння працювати в стресових ситуаціях;

- особиста відповідальність;

- системність і самостійність в роботі

Перелік необхідних документів на участь у конкурсі:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Заява про надання згоди кандидата на обробку його персональних даних;

3. Заповнена особова карта (форма П-2ДС);

4. Фотокартки розміром (4 х 6 см)– 2 шт.;

5.  Копія паспорта та ідентифікаційного номеру;

6.  Копії документів про освіту;

7.  Копія сертифіката про рівень володіння державною мовою (за наявності)

8.  Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

9.  Довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності);

10. Попередження про обмеження, пов’язані з прийняттям на службу в органи

11. Декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання  корупції».

Основні завдання кандидата на посаду:

1. Бере участь в розробці проектів Стратегії розвитку громади, Плану соціально-економічного розвитку, інших планувальних документів у сфері своїх повноважень та подає їх на затвердження ради.

2. Здійснює виконання Стратегії розвитку селищної ради, Плану соціально-економічного розвитку, інших планувальних документів в сфері своїх повноважень.

3. Готує проекти для їх подання до Державного фонду регіонального розвитку, інших проектів та грантів, які реалізуються на обласному та державному рівні, а також до програм та фондів, що реалізують міжнародну технічну допомогу в Україні.

4              Веде облік видатків селищного бюджету.

5              Складає паспорти бюджетних програм.

6.             Проводить економічний аналіз господарсько-фінансової діяльності.

7.             Готує проекти рішень на сесії селищної ради з питань бюджету та фінансів.

8.             Готує відповіді з питань обліку та звітності за дорученням керівництва на запити відповідних центральних органів виконавчої влади, підприємств, організацій, їх фінансових структур.

10. Веде облік необоротних активів.

11 Веде облік запасів і малоцінних та швидкозношуваних предметів.

12. За дорученням чи планами роботи готує проекти регуляторних актів відповідно до законодавства.

13. Здійснює розрахунок фінансової складової аналізу регуляторного впливу на регуляторний акт.

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надаються кадровою службою селищної ради. тел. 050 146 21 82 Валентина Миколаївна, або за посилання на офіційний сайт громади https://udachnenska-gromada.gov.ua/

Документи приймаються протягом тридцяти календарних днів за адресою: 85334, Донецька область Покровський район смт. Удачне вул. Залізнична ,53.

Конкурс відбудеться 10 березня 2022 р о 10.00  за адресою смт. Удачне, площа  40 років Перемоги, будівля Центру культури та дозвілля.