Субсидії на тверде паливо та скраплений газ на 2022 рік

Дата: 10.01.2022 13:16
Кількість переглядів: 16

Відділ соціального захисту населення Удачненської селищної ради повідомляє, що розпочато прийом документів для призначення субсидії на тверде паливо та скраплений газ на 2022 рік.

Житлова субсидія на придбання твердого палива і скрапленого газу надається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян. Субсидія на придбання твердого пічного побутового палива призначається у разі, коли домогосподарство не отримує комунальну послугу з постачання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) та не використовує природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення.

З урахуванням вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року № 356 «Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим та рідким пічним побутовим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій» норми забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом, відповідно до яких населенню надаються житлові субсидії для відшкодування витрат на їх придбання становлять:

- тверде паливо з розрахунку на домогосподарство на рік – 2 тонни;

- скраплений газ на сім’ю з 1-2 осіб - 2 балони (42 кг);

- скраплений газ на сім’ю з 3-4 осіб - 3 балони (63 кг);

- скраплений газ на сім’ю з 5 і більше осіб - 4 балони (84 кг).

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 травня 2021 року № 586 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2022-2024 роки» вартість твердого палива та скрапленого газу для призначення житлової субсидії у 2022 році дорівнює:

– твердого палива – 3310,96 гривень за одну тонну;
скрапленого газу – 331,10 гривень  за один балон.

Субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу призначається після надання громадянами заяви та декларації, і розраховується виходячи з розміру доходу осіб, які входять до складу домогосподарства, за попередній календарний рік. Кошти на придбання скрапленого газу та твердого пічного побутового палива виплачуються одноразово, кошти на оплату житлово-комунальних послуг (електропостачання, водопостачання та водовідведення, вивіз твердих побутових відходів) виплачуються щомісячно до кінця року на рахунок громадянина, який відкритий в банківській установі.

Надати вищезазначені документи можна особисто до відділу соціального захисту населення за адресою: смт Удачне, вул. Залізнична, 53.