Вітаємо Вас на сторінці КУ «Центр надання соціальних послуг» Удачненської селищної ради!

Дата: 07.11.2021 10:30

Ми працюємо під гаслом:

І ЩО ГОДИНИ, І ЩО ХВИЛИНИ

ПРО ЧИЇСЬ ДОЛІ – ВІЧНА ТУРБОТА.

ШМАТОЧОК СЕРЦЯ КОМУСЬ ВІДДАТИ-

ТАКА КОЛЕГИ У НАС РОБОТА.

Комунальна установа  «Центр надання  соціальних послуг» Удачненської селищної ради Покровського району Донецької області  (далі- КУ «Центр НСП» Удачненської с/ради) діє на підставі Положення, затвердженого рішенням  сесії Удачненської  селищної ради  № УІІІ/8-7 від 16.04.2021 р.

Центр утворено для сприяння у розв’язанні проблемних питань і надання соціальних послуг громадянам Удачненської громади, які перебувають у складних життєвих обставинах й потребують сторонньої допомоги.

Ми діємо на принципах законності, дотримання і захисту прав людини, системності, комплексності, адресності та індивідуального підходу, доступності та відкритості, добровільності вибору отримання чи відмови від надання соціальних послуг, конфіденційності, відповідальності за дотримання етичних та правових норм під час надання послуг, дотримання державних стандартів соціальних послуг, недопущення негуманних і дискримінаційних дій щодо соціально незахищених категорій населення, які перебувають у складних життєвих обставинах.

В КУ «Центр НСП» Удачненської с/ради  надаються соціальні послуги безоплатно, за плату або з установленням диференційованої плати відповідно до вимог законодавства.

В КУ «Центр НСП» Удачненської с/ради працюють два відділення:

- відділення соціальної допомоги вдома;

-  відділення соціальної роботи.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)