Благоустрій територій

Дата: 27.10.2021 13:43

Фото без описуНа виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.03р. та з метою визначення правових, економічних, екологічних, соціальних та організаційних засад благоустрою сіл, спрямованих на створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини, Удачненська селищна рада виносить на розгляд проект рішення сесії «Про затвердження Правил благоустрою та утримання території сіл Удачненської селищної ради» та аналіз його регуляторного впливу.

Строк приймання пропозицій та зауважень до Проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу.

Спосіб надання зауважень та пропозицій – письмово за адресою: 85334, Донецька обл., Покровський район, смт. Удачне, вул. Залізнична, 53 тел.(0623)533-5-42

Перелік документів для ознайомлення:

1.Аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акта – рішення сесії Удачненської селищної ради «Про Правила благоустрою та утримання території сіл Удачненської селищної ради»

2.Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту «Про Правила благоустрою та утримання території сіл Удачненської селищної ради»

3.Проект рішення «Про Правила благоустрою та утримання території сіл Удачненської селищної ради»

4.Проект регуляторного акту «Про Правила благоустрою та утримання території сіл Удачненської селищної ради»

5.Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Удачненської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Удачненської селищної ради»