Всесвітній день прибирання

Дата: 13.09.2021 10:56

Фото без описуЩороку Україна виходить на масштабне прибирання у третю суботу вересня разом з мільйонами громадян зі 180 країн Світу. В акції беруть участь люди незалежно від віку та географії. Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єдналися заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття та формування культури чистоти.

У цю суботу, 18 вересня, в Удачненській селищній територіальній громаді буде проведена всесвітня акція "World Cleanup Day". Виходьте в центр смт. Удачне та с. Сергіївка і долучайтеся до події заради чистоти свого дому.

Закликаємо приєднатися до наявних локацій або робити свої, брати з собою засоби індивідуального захисту, рукавички, великі пакети для сміття, запросити родину та друзів. Формати прибирань будуть різні:

• Колективні прибирання з сім’єю друзями чи колегами на одній із локацій. За такої форми кількість учасників у групі має бути обмежена, а площа – достатньо велика для дотримання соціальної дистанції.
  • Індивідуальні прибирання вибраної вами забрудненої зони.
  • Цифрове очищення. Нову форму прибирання можна реалізувати в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.
  • Картографування. Встановлюйте безкоштовний мобільний додаток “EcoHike” та відмічайте забруднені й очищенні території.

Після прибирання важливо донести зібране до найближчого сміттєвого бака. За можливості, відсортувати й здати в найближчий пункт прийому вторинної сировини. Робіть фото, сторіси на локаціях до і після прибирання, відмічайте організаторів у соціальних мережах #побачивприбери #letsdoitukraine #worldcleanupday, щоб бути прикладом для інших.

Приєднуйтесь до наймасштабнішої соціальної події у Світі!