День звільнення Донеччини від нацистських загарбників

Дата: 08.09.2021 16:25

Фото без опису78 років відділяє нас від тієї миті, коли було покладено край пануванню нацистських окупантів на Донеччині, коли мільйони наших співвітчизників у небаченому і жорстокому вирі бурхливих подій Другої Світової війни, у дні лихоліття, плачу, скорботи відвойовували мир і щасливе життя.

Ми шануємо і пам'ятаємо всіх, хто захищав нашу землю! На жаль, сучасним захисникам України, які стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів від німецько-фашистських загарбників, знову доводиться боронити нашу свободу і незалежність.

Бажаємо всім жителям  громади добра і здоров’я, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідної Донеччини, зміцнення і розбудови незалежної Української держави.