Річниця утворення ЦНАП

Дата: 07.09.2021 13:30

06 вересня 2012 року Верховною Радою України було ухвалено Закон України “Про адміністративні послуги“, який визначив правові засади реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг.

З нагоди 9-ї річниці утворення мережі ЦНАП Дипломами за якісне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, неупередженість, людяність та збільшення довіри були нагороджені адміністратори відділу надання адміністративних послуг та державної реєстрації Удачненської селищної ради Волкова Т.М. та Купець Д.В., а також начальник відділу – Моргун О.В.

Сподіваємось на подальше зростання престижу роботи адміністраторів центрів, їх важливої ролі в забезпеченні функціонування сервісної держави, належній реалізації прав фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг, їх наближенню до громадян.