Конференція напередодні навчального року

Дата: 30.08.2021 11:54

27 серпня 2021 року на базі Удачненської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася конференція для освітян Удачненської ТГ. Приємним сюрпризом для педагогічної спільноти став виступ малят ЗДО «Червона Шапочка».

Гості заходу: методист обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Сухарь Г.Ф., заступник голови селищної ради Чернікова В.В. ,секретар селищної ради Бородіна Ю.В., голова районної організації профспілки Климова О.О. - щиро привітали освітян з 30 річницею Незалежності України та новим навчальним роком.

Начальник відділу освіти Кандибко С.О. презентувала Програму розвитку освіти Удачненської ТГ на 2022-2027 роки. Спеціаліст відділу освіти Шолудько Т.І. підвела підсумки за минулий рік та окреслила завдання, які стоять перед педагогами на новий навчальний рік.

Учасників конференції Сухар Г.Ф. ознайомила з послугами обласного інклюзивного центру, напрямами роботи, які можуть бути корисним для працівників закладів освіти громади.

Заступник директора з виховної роботи Удачненської ЗОШ Дрюк Н.О. презентувала власний досвід «Реалізація волонтерської діяльності в Удачненській ЗОШ як засіб виховання молодого покоління. Діяльність учнівського самоврядування». Заступник директора з виховної роботи Сергіївського НВК Фісенко Н.В. наголосила на актуальності аспектів національного виховання: оновлення підходів та сучасних практик. Вихователь ЗДО «Червона Шапочка» Позднякова І.С. поділилася з колегами досвідом роботи з малятами: ««Здоров’язбережувальні технології у фізкультурно-оздоровчій роботі з дошкільниками».

За результатами роботи та співпрацю голова РОП Климова О.О. нагородила освітні заклади грамотами та грошовими преміями.

За підсумками роботи з обдарованими дітьми, участь у фахових конкурсах селищна рада відзначила грошовими преміями таких педагогів ЗЗСО громади: Дрюк Н.О., Перову Н.М., Милейко Т.В., Єфремову С.М., Фісенко Н.В., Деменко Н.М., Сладких С.О.