Кубок Незалежності

Дата: 22.08.2021 13:49

21 серпня в Удачненській територіальній громаді, на полі зі штучним покриттям для міні-футболу в с. Сергіївка, у спортивному поєдинку зійшлися 4 футбольні команди. Вони змагалися за найціннішу нагороду цього року - Кубок Незалежності. Цим турніром ми започатковуємо нову традицію нашої громади.

Цьогоріч участь у спортивному заході взяли команди "Сергіївка", "Новоекономічне", "Новопідгороднє" та "Динас". Усі учасники показали красиву гру та жагу до перемоги, не обійшлося і без порушень. Але це й не дивно, адже кожна команда змагалася за право підняти Кубок Незалежності і часом, у запалі боротьби, гравці припускалися помилки.

У результаті запеклого поєдинку в нас визначилися переможці:

• IV місце зайнала команда "Новопідгороднє";
  • III місце здобула команда "Новоекономічне";
  • II місце виборола команда "Динас";
  • I місце, заволодівши Кубком Незалежності та здобувши перемогу в турнірі, відвоювала команда "Сергіївка".

Переможці отримали грамоти та медалі, відповідно до зайнятих місць. Дякуємо усім учасникам за участь, за силу духу, спортивний інтерес, цілеспрямованість у досягненні цілі та видовищну гру! Сподіваємось, що ви й надалі братимете участь у наших спортивних заходах!