Перші проєктні ластівки

Дата: 04.06.2021 20:15

Сьогодні в Палаці культури ПАТ "ШУ "Покровское" в м. Покровську відбулось нагородження переможців та учасників конкурсу соціальних проєктів "Моє місто". Конкурс соціальних проєктів «Моє місто» – це інструмент активних громадян для зміни територіальної громади на краще. Цьогоріч на конкурс було подано 123 проєктні заявки з Удачненської, Мирноградської та Покровської об'єднаних територіальних громад.

Переможця визначали у 3 етапи: на першому - проєкти оцінювалися Організаторами Конкурсу, на другому - органами місцевого самоврядування і на третьому - он-лайн голосуванням на офіційному сайті ПРАТ "Донецьксталь".

За результатами Конкурсу соціальних проєктів "Моє місто 2021" було визначено переможцями 28 проєктів, 2 з яких від Удачненської селищної територіальної громади:

1. Зона соціальної згуртованості та стійкості в громаді - 294 740 грн., автор - Сахарова Катерина Михайлівна.
  2. Сучасна бібліотека - 37 441 грн., автор - Моісеєва Валерія Миколаївна.

Подяку за участь також отримала Харлан Інна Олександрівна зі своїм проєктом "Спорт для Всіх".

Вітаємо наших переможців, дякуємо усіх учасників за активну участь, закликаємо усіх жителів брати активну участь у житті своєї громади та бажаємо успіхів у майбутніх конкурсах!