ОГОЛОШЕННЯ Про проведення конкурсу на посаду директора Удачненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Дата: 01.06.2021 14:46

ОГОЛОШЕННЯ
Про проведення конкурсу на посаду директора Удачненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Покровського району Донецької області розташованої в смт.Удачне Покровського району Донецької області

Відділ освіти Удачненської селищної ради відповідно до розпорядження голови селищної ради від 25.05.2021 р. № 84 «Про проведення конкурсу на посаду директора Удачненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Покровського району Донецької області», що знаходиться за адресою: 85334, Донецька  область Покровський район, смт.Удачне, вул. Північна, 1.

Кваліфікаційні вимоги:

Посаду директора Удачненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Покровського району Донецької області може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Для участі у конкурсі до відділу освіти Удачненської селищної ради за адресою: вул. Центральна, село Сергіївка Покровського району Донецької області, 85333 (адмінбудівля Сергіївського старостинського округу) подаються такі документи:
- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
 - довідку про відсутність судимості;
- мотиваційний лист, складений у довільній формі;
- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду.

Перелік питань тестування на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зразок ситуаційного завдання та критерії оцінювання тестувань і завдань розміщуються на офіційному веб-сайті Удачненської селищної ради та офіційному веб-сайті Удачненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Строк подання документів – з   26.05.2021 р. до 17.06.2021 р.

Документи про участь у конкурсі приймаються у відділі освіти Удачненської селищної ради. Контактний телефон 095-163-87-86.

Конкурсний відбір буде проведений 25.06. 2021 р. о 10:00 у приміщенні Удачненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Покровського району Донецької області за адресою: вул. Північна, 1, смт.Удачне Покровський район Донецька обл., 85334