Змагання з міні-футболу

Дата: 01.05.2021 18:21

Сьогодні, 1 травня 2021 року, на майданчику для гри у міні-футбол біля Сергіївського навчально-виховного комплексу проходили змагання з міні-футболу. Захід присвячений міжнародному дню весни і праці.

У змаганнях взяли участь 3 команди: село Сергіївка, Слов'янка та селище міського типу Новоекономічне.

Протягом змагань на ігровому майданчику вирували пристрасті, адже кожна команда мала бажання досягти якнайкращого результату.

Команди подарували незабутні враження вболівальникам злагодженою та емоційною грою як в захисті так і в нападі.

Змагання пройшли у запеклій, безкомпромісній боротьбі. Кожний матч тримав у напрузі.

Призерами стали:

• команда села Слов'янка Межівського району Дніпропетровської області була нагороджена кубком, грамотою та медалями за зайняте 1 місце;
  • команда села Сергіївка Покровського району Донецької області отримала грамоту та медалі за зайняте 2 місце;
  • команда смт. Новоекономічне Покровського району Донецької області також була відзначена грамотою та медалями за зайняте 3 місце.

Окрім цього за результатами змагань був обраний "Кращий гравець" та нагороджений кубком за високу майстерність учасник з команди села Слов'янка Закупа Максим.