Протидія торгівлі людьми в Україні

Дата: 14.04.2021 18:56

Фото без опису14 квітня 2021р. представники Удачненської ради, прийняли участь в навчальному заході, що проводили експерти Донецької обласної Ліги ділових і професійних жінок за підтримки ОБСЄ, Мінсоцполітики України та уряду Канади, в рамках проєкту «Впровадження національного механізму взаємодії (НМВ) суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні, в умовах децентралізації».

На заході учасники познайомилися з законодавством України щодо протидії торгівлі людьми, дізналися про методи. ідентифікації постраждалих від торгівлі людьми осіб, про допомогу, яку надає держава постраждалим та механізм взаємодії субєктів, що цю допомогу надають.

За оцінками Міжнародної організації праці, в будь-який момент часу в сучасному рабстві в різних країнах світу перебувають 20,9 млн осіб.

За оцінками Держдепартаменту США, щонайменше 27 мільйонів людей у всьому світі стають жертвами торгівлі людьми.

За даними ЮНІСЕФ: 1,2 млн дітей

Міжнародна організація з міграції (МОМ) повідомляє, що з 1991 року понад 230 тисяч громадян України постраждали від торгівлі людьми. Україна є лідером південно-східної Європи за кількістю жертв.

Представництво МОМ в Україні надає допомогу особам, які постраждали від торгівлі людьми, з 2000 р. Із грудня 2000 р. по червень 2020 р. 17 499 постраждалих осіб отримали комплексну реінтеграційну допомогу, зокрема юридичну, медичну, психологічну, фінансову, освітню та інші види допомоги залежно від індивідуальних потреб.