Увага! Фестиваль хорового мистецтва "Пісня над Дніпром"

Дата: 13.04.2021 15:09

ШАНОВНА ХОРОВА СПІЛЬНОТО УКРАЇНИ!

Всеукраїнський фестиваль хорового мистецтва «Пісня над Дніпром» імені Анатолія Авдієвського, який щорічно проводить Київський міський центр народної творчості та культурологічних досліджень наприкінці травня на Співочому полі у рамках святкування Дня Києва, цього рок у звичному форматі відбутися, на превеликий жаль, не зможе.
У 2020 році Фестиваль відбувся в онлайн-режимі. У ньому взяли участь 50 хорових колективів з 16 областей України. Оргкомітет розраховує на широку участь і в цьогорічному фестивалі, який також відбудеться в онлайн-режимі.

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ

До участі запрошуються аматорські та студентські хорові колективи незалежно від відомчого підпорядкування з народною та академічною манерою співу, що складаються з 12 і більше осіб у три-чотириголосному виконанні.
Колективи, які бажають взяти участь у Фестивалі, мають надіслати до 17 травня 2021 року на розгляд Оргкомітету 2-3 відеозаписи (як виняток – 1), здійснені не раніше 2017 року та заявку.
Відібрані Оргкомітетом записи будуть транслюватися в мережі Internet (Facebook).
Усі колективи, записи яких будуть відібрані Оргкомітетом, відзначатимуться дипломами учасника Фестивалю.

Участь у Фестивалі безкоштовна.

Заявки та відеозаписи надсилати:

Київський міський центр народної творчості та культурологічних досліджень:
kmcnt@ukr.net
stepko_5@ukr.net

Бланк заявки можна скачати за посиланням.