"Озеленення планети!"

Дата: 10.04.2021 16:52

Сьогодні, 10 квітня, Удачненська селищна рада долучилася до міжнародного проєкту "Озеленення планети!"

Місією проєкту “Озеленення Планети” на офіційній web-сторінці зазначено:

Висадити 100 000 000 дерев по всій планеті. Відновити екосистему Землі. Об’єднати людей планети.
Змінити екосвідомість людей у всьому світі до шанобливого ставлення до природи.

Метою акції стало прагнення привернути увагу до проблем глобального потепління та відновлення екосистеми землі. Сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей по всій планеті.

Завдання проєкту “Озеленення Планети”:

Висадити 1 млн. дерев за 1 день у 100 країнах світу. Провести загальнодержавну та міжнародну інформаційну кампанію по висадженню дерев та популяризувати тему озеленення планети.
Сприяти протягом року у висадженні парків та алей. Консолідувати екосвідоме суспільство, об’єднавши бізнес, владу, громадськість і ЗМІ довкола природоохоронної, екологічної тематики та сформувати колективну історію об’єднання людей по всьому світу, щоб врятувати планету від глобального потепління.

Нижче Ви можете переглянути фотозвіт реалізації цього проєкту на території Удачненської селищної ради.