Турнір з настільного тенісу

Дата: 12.03.2021 15:36

Коли вам говорять, як корисно і важливо займатися спортом, ви, швидше за все, лише безпорадно зітхаєте.

То часу немає, то сил, чи то бажання, а то і ні з ким, нудно. Але коли вас запросять пограти в настільний теніс, хіба ви відмовитеся? Вірно!

Як повноцінний вид спорту настільний теніс був вписаний в Олімпійський реєстр ще в 1988 році, а сьогодні він є другою за популярністю серед спортивних ігор у світі.

Тільки в США в нього грають 20 мільйонів осіб, а кількість учасників об’єднань тенісистів в різних країнах сягає 300 мільйонів осіб.

Сьогодні за тенісним столом зустрілися учні Удачненської ЗОШ та Сергіївського НВК. Гравці показали свою майстерність, спортивну жагу до перемоги та чудову гру. За результатами змагання, медалями за перше місце були нагороджені:

1) молодша вікова група - Савіних Альона (Сергіївський НВК);

2) середня вікова група - Науменко Олександр (Удачненська ЗОШ);

3) старша вікова група - Овчаров Денис (Сергійвський НВК).

Іншим учасникам бажаємо сильного спортивного духу, не здаватися, покращувати свої навички і в майбутньому ви обов'язково зможете здобути перемогу.

Дякуємо всіх за участь у змаганнях і бажаємо успіхів!