Оголошення про конкурс на замішення вакантної посади начальника відділу освіти Удачненської селищної ради

Дата: 17.03.2021 11:23

ОГОЛОШЕННЯ
про конкурс на заміщення  вакантної  посади  начальника відділу освіти Удачненської селищної ради

Апарат виконавчого комітету Удачненської селищної ради відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» 18 березня 2021 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти Удачненської селищної ради.

Вимоги до претендента:
- громадянство України;
- вища освіта, не нижче ступеня за  освітньо-кваліфікаційним рівнем  магістра, спеціаліста;
- стаж роботи в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 5-ти років, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності не менше 6-ти років;
- вільне володіння державною мовою;
- вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення;
- робота з великими обсягами інформації;
- орієнтація на обслуговування;
- вміння працювати в стресових ситуаціях;
- особиста відповідальність;
- системність і самостійність в роботі.

Перелік необхідних документів на участь у конкурсі:
1. Заява про участь у конкурсі;
2. Заява про надання згоди кандидата на обробку його персональних даних;
3. Заповнена особова карта (форма П-2ДС);
4. Фотокартки розміром (4 х 6 см)– 2 шт.;
5. Копія паспорта та ідентифікаційного номеру;
6. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
7. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
8. Довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності);
9. Попередження про обмеження, пов’язані з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби.

Крім подання вищевказаних документів, на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції необхідно заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання  корупції».

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надаються кадровою службою селищної ради.

Термін та адреса прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу, до 19.04.2021 р., з 09.00 до 16.00 в робочі дні за адресою: 85334, Донецька область Покровський район смт. Удачне вул. Залізнична, 5, тел. (050) 146-21-82 (Валентина Миколаївна).

Конкурс відбудеться 20 квітня 2021 р о 10.00  за адресо. смт. Удачне, площа  40 років Перемоги, будівля Центру культури та дозвілля.

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.